Facebook
 
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Myjnia parowa – czyszczenie elewacji.

Myjnia parowa – czyszczenie elewacji.

Nie musisz remontować całej elewacji gdzy widzisz zabrudzenia, poszarzałe ściany, przybrudzoną farbę czy otarcia. Myjnia parowa to świetne urządzenie które usunie takie zabrudzenia a nawet ślady wandalizmu. Jest idealną metodą na mycie elewacji wewnętrznej wszelkich obiektów i budynków.

Parowe czyszczenie ścian wewnętrznych

Tynki w zakładzie przemysłowym brudzą się o wiele szybciej niż w domu mieszkalnym, dlatego też wymagają regularnego odświeżania.
Zanieczyszczenia wnikają w ściany wraz z wodą i osadami produkcyjnymi, niekiedy prowadząc do rozwijania się pleśni, glonów czy roztoczy.

Wyspecjalizowana myjnia parowa Optima podczas jednego zabiegu usuwa zarówno drobnoustroje, jak i zabrudzenia. W przeciwieństwie do metod ciśnieniowych, mycie parowe może być stosowane na każdej powierzchni, bez obaw o jej uszkodzenie.

Usuwanie napisów i graffiti

Działanie wilgotnej pary wykorzystywanej podczas czyszczenia Myjnią parową Optima jest na tyle intensywne, że można usuwać ze ścian również napisy, graffiti, ślady długopisu, taśmy klejącej czy gumy do żucia. W ramach kompleksowej usługi mycia i czyszczenia elewacji wewnętrznej można również zamówić impregnowanie, które zabezpieczy ściany przed ponownym, szybkim zabrudzeniem.